Trainings 

JAK CZYSTY JEST NOWY OLEJ? Zalecane standardy przyjmowania i przechowywania środków smarowych - Webinarium

2020-06-03 - 2020-06-03

Grupa RATO Service Team wdraża nową formę webinaru jako prezentacji multimedialnej połączonej z transmisją LIVE nadawaną prostu z Naszego Infobusa RATO! 

Serdecznie zapraszamy Państwa na drugą edycję bezpłatnego webinaru "Jak czysty jest nowy olej?" poświęconego zagadnieniom związanym z najlepszymi praktykami stosowanymi w gospodarce smarno-olejowej.

Webinar - "Jak czysty jest nowy olej?" poświęcony jest zagadnieniom związanym z zalecanymi standardami przyjmowania i przechowywania środków smarowych. Jest to jeden z tematów omawianych podczas webinaru "Niezawodność w zakładzie”, który to już niedługo zostanie zaprezentowany w nowej, bardziej rozbudowanej formie.

 

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo zaproszenia z linkiem do aktywacji szkolenia". Webinarium jest rodzajem internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. Szkolenie odbędzie się na platformie ZOOM.

 

Główne tematy webinarium

  • Parametry i właściwości oleju (klasa czystości, lepkość, zawartość wody)
  • Przyjmowanie środków smarowych na magazyn
  • Właściwe przechowywanie: warunki przechowywania, organizacja-układ magazynu, oznakowanie, procedury postępowania i kontroli
  • Filtracja nowego oleju
  • Odpowiednie sposoby aplikacji oleju

 

 

 

Termin: 03.06.2020

Godzina rozpoczęcia: 09:00

Przewidywany czas trwania webinarium: 60 min.

 

 

 

 

 

 


Registration not available

Your email will only be used for training notification and will not be shared.

Coach


RATO Service Team


Rato Service Team to jednostka powołana w październiku 2017 roku. Nasz zespół składa się z trzech wykwalifikowanych ekspertów, specjalizujących się w różnych dziedzinach dotyczących stosowania najlepszych praktyk w gospodarce smarno-olejowej. Po wieloletniej współpracy ze światowymi organizacjami zajmującymi się niezawodnością w procesie utrzymania maszyn i ruchu, nasi eksperci zostali uhonorowani certyfikatem „Lubrication Best Practices” wydanym przez światowego lidera DES-CASE Corporation.

Participants
Our partners

Certificate

Rato Industrial Solutions - authorized service partner