Szkolenia 

INDUSTRY MEETING - OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY DLA PRZEMYSŁU CEMENTOWEGO, KRUSZYW I GÓRNICTWA ODKRYWKOWEGO - SIEWIERZ

2022-10-13 - 2022-10-14

    Szkolenie zostało opracowane pod kątem specjalnych wymagań dla  maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle cementowym. Skupia się na podkreśleniu roli prawidłowego smarowania, a także roli najnowszych metod i technologii w utrzymaniu ruchu wprowadzających przedsiębiorstwa w erę Przemysłu 4.0.


    Utrzymanie zdolności produkcyjnych maszyn jest wpisane w ich charakterystykę pracy i założenia projektowe. W specjalnym bloku tematycznym zaprezentujemy przykłady na zwiększenie niezawodności eksploatacyjnej otwartych przekładni zębatych w układach napędowych młynów kulowych i pieców obrotowych. 


    Dowiedzą się Państwo na czym polega fenomen smarów z opatentowaną technologią wygładzania powierzchni (SL- Tech®), która znacznie ogranicza zużycie tribologiczne i zmniejsza koszty operacyjne. Zrozumienie potrzeb konserwacyjnych w połączeniu z metodami proaktywnej gospodarki smarowniczej prowadzi do ogromnych oszczędności bez kosztownych modernizacji i inwestycji. 

 

Plan szkolenia:

BLOK I
Precyzyjne smarowanie w kontekście niezawodności maszyn.

1.    Czym jest precyzyjne smarowanie i jak wpływa na niezawodność?
2.    Najważniejsze elementy systemu wzorcowej gospodarki smarowniczej:

         - wyposażenie magazynu olejowego,
         - dystrybucja olejów i smarów,
         - ochrona maszyn,
         - zasady postępowania według najlepszych praktyk.

 

BLOK II
Postęp w dziedzinie optymalizacji smarowania przekładni otwartych.

1.    Środki smarowe do przekładni otwartych i urządzeń w ruchu - technologia i obsługa.
2.    Złożoność procesu wygładzania współpracujących powierzchni i technologia środków smarnych dedykowanych otwartym przekładniom:

         - skład, lepkość, dodatki.
         - Czym jest technologia SL- Tech®?  Ulepszanie powierzchni roboczej przekładni.

 

Cena szkolenia:

499 PLN brutto / os. - cena obejmuje szkolenie, materiały szkoleniowe, posiłki oraz zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (pokój jednoosobowy: dopłata wynosi 100 zł netto, dostępność ograniczona).


Rejestracja niedostępna,
uzyskaj więcej informacji.

Adres email zostanie użyty tylko do celów szkolenia i nie będzie udostępniany innym podmiotom.

Prowadzący szkolenie


RATO Service Team


Rato Service Team to jednostka powołana w październiku 2017 roku. Nasz zespół składa się z trzech wykwalifikowanych ekspertów, specjalizujących się w różnych dziedzinach dotyczących stosowania najlepszych praktyk w gospodarce smarno-olejowej. Po wieloletniej współpracy ze światowymi organizacjami zajmującymi się niezawodnością w procesie utrzymania maszyn i ruchu, nasi eksperci zostali uhonorowani certyfikatem „Lubrication Best Practices” wydanym przez światowego lidera DES-CASE Corporation.

Wzięli udział
Nasi partnerzy

Certyfikat

Rato Industrial Solutions autoryzowanym partnerem serwisowym.