Szkolenia 

"NEGATYWNY WPŁYW ZANIECZYSZCZEŃ NA UKŁADY OLEJOWE MASZYN I URZĄDZEŃ" Metody przeciwdziałania - Webinarium

2020-06-24 - 2020-06-24

Grupa RATO Service Team po raz drugi wdraża nową unowocześnioną formę webinaru jako prezentacji multimedialnej połączonej z transmisją LIVE nadawaną prostu z Naszego Infobusa RATO

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną edycję bezpłatnego webinaru "Negatywny wpływ zanieczyszczeń na układy olejowe maszyn i urządzeń" poświęconego zagadnieniom związanym z najlepszymi praktykami stosowanymi w gospodarce smarno-olejowej.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo zaproszenia z linkiem do aktywacji szkolenia. Webinarium jest rodzajem internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. Szkolenie odbędzie się na platformie ZOOM.

 

 

Główne tematy webinarium

  • Wpływ wody oraz zanieczyszczeń stałych na awaryjność i żywotność maszyn i urządzeń
  • Korzyści stosowania wysokowydajnych filtrów oddechowych w „zarządzaniu” przestrzenią powietrzną
  • Sposoby filtracji olejów w zależności od warunków eksploatacji maszyn

 

Termin: 24.06.2020

Godzina rozpoczęcia: 09:00

Przewidywany czas trwania webinarium: 60 min.


Rejestracja niedostępna,
uzyskaj więcej informacji.

Adres email zostanie użyty tylko do celów szkolenia i nie będzie udostępniany innym podmiotom.

Prowadzący szkolenie


RATO Service Team


Rato Service Team to jednostka powołana w październiku 2017 roku. Nasz zespół składa się z trzech wykwalifikowanych ekspertów, specjalizujących się w różnych dziedzinach dotyczących stosowania najlepszych praktyk w gospodarce smarno-olejowej. Po wieloletniej współpracy ze światowymi organizacjami zajmującymi się niezawodnością w procesie utrzymania maszyn i ruchu, nasi eksperci zostali uhonorowani certyfikatem „Lubrication Best Practices” wydanym przez światowego lidera DES-CASE Corporation.

Wzięli udział
Nasi partnerzy

Certyfikat

Rato Industrial Solutions autoryzowanym partnerem serwisowym.